دپارتمان تحقیق و توسعه

رکود و ثبات همچون مردابی است که تمامی خلاقیت و استعدادهای درونی یک سیستم را در خود می­بلعد لذا یکی از اساسی­ترین اهداف این مجموعه آشنایی با جدیدترین و بروزترین تکنولوژی­های ساخت و معماری در جهان و برقراری ارتباط و تبادل اندیشه و تخصص با فعالان این حوزه در فضای بین­المللی می ­باشد. شرکت در مناقضات داخلی و خارجی نیز از فعالیت­های این دپارتمان است.

لذا در این دپارتمان، گروه آمیتیس در راستای توسعه خود و ارائه کامل­تر پکیج خدمات به مشتریان خود از چندی پیش وارد حوزه طراحی، ساخت و تولید محصولات آلومینیومی به خصوص درب و پنجره ترمال بریک آلومینیومی و نماهای کرتین وال شده است. علت انتخاب این تصمیم نیز تاثیر این محصولات در نمای خارجی و داخلی یک ساختمان بود که به عنوان یگ گروه مهندسی مشاور معماری داشتن این قابلیت بزرگ می تواند خیال مشتریان را از بابت اتمام هرچه زیباتر بنای خود آسوده کند.

آمیتیس با تلاش فوق العاده توانست در زمان اندک، بستر دانش فنی-مهندسی برای طراحی از قبیل تهیه و آموزش نرم افزارهای مورد نیاز همچون iwindoor و orgadata، استفاده از متخصصین برجسته با سابقه کار بیش از 15 سال در این حوزه و ایجاد زیرساخت­های کارگاهی تولید این محصولات با برند آمیتیس، استقرار سیستم فروش مدرن بر پایه مشتری مداری و رضایت مشتری و جمع آوری گروه مجرب و متعهد اجرایی را ایجاد نماید.

دپارتمان تحقیق و توسعه