درباره ما

شرکت راهبردسازان آمیتیس


گروه مهندسین مشاور توسعه راهبردسازان آمیتیس از سال 88 تاسیس و با محوریت پنج دپارتمان فعالیت خود را در حوزه معماری آغاز و در سال 97، ششمین دپارتمان خود یعنی دپارتمان محصولات آلومینیومی را نیز فعال نمود.
این مجموعه رسالت خود را ارائه خدمات تخصصی در سطوح مختلف ساختمان سازی، از اولین مرحله یعنی متر و برآورد زمین و ارائه پلان، تا آخرین مرحله یعنی چیدمان و حتی ساخت اکسسوری های لوکس مورد نیاز مشتری قرار داده است. این گروه با در نظر گرفتن شعار خود که:
“هیچ رویایی ناممکن نیست!”
مفتخر است که با ایده های نو و با سرمایه اصلی خود یعنی جمعی از معماران، مهندسین و متخصصین اجرایی برجسته در خدمت مشتریان خود باشد.

خدمات و دپارتمان ها

دپارتمان معماری

هر پروژه طراحی با یک مفهوم آغاز می شود، مفهومی که اتصال اصلی آن نیاز ها و خواسته های مشتری است، الویت نخست ما گوش فرا دادن به نیازهای مشتری و سپس اعمال آنها در طراحی می باشد.

دپارتمان اجرا

مسئولیت تهیه نقشه های فاز دو و اجرایی طراحی ­های انجام شده و تعامل با تمامی تیم های اجرایی و مدیریت آنها در حوزه وظایف این دپارتمان قرار دارد.

دپارتمان ساخت

ساخت اکسسوری ­های خاص، مدرن و لوکس با برند آمیتیس در محدوده فعالیت های این دپارتمان می­ باشد که در حال حاضر در برخی پروژه های خاص به صورت اختصاصی انجام شده است.
شرکت آمیتیس

دپارتمان محصولات آلومینیومی

استفاده از آلومینیوم در مبحث درب و پنجره از دیرباز مورد توجه صنعتگران حوزه ساختمان بوده است، زیرا علاوه بر زیبایی و دوام، ارزش بیشتر، به نمای بیرونی ساختمان جلوه بیشتری می دهد.

دپارتمان نظارت

امروزه هیچ فعالیت بزرگ و مستمری بدون همکاری تیم­ های مختلف، صورت نمی­ پذیرد، جهت ارایه بهترین خروجی در هر سطح از فعالیت­ ها، دپارتمان نظارت با کنترل و ارزیابی پروژه تلاش می نماید که بهترین کیفیت را فراهم نماید.

دپارتمان تحقیق و توسعه

از اساسی­ ترین اهداف دپارتمان تحقیق و توسعه، آشنایی با جدیدترین تکنولوژی ­های ساخت و معماری در جهان و برقراری ارتباط و تبادل اندیشه با فعالان این حوزه در سطح بین­ المللی می ­باشد.

پیام مدیرعامل

آیدا خلیلی

آیدا خلیلی

مدیرعامل و بنیانگذار

هنگامیکه سال­ها پیش کتاب «سنگفرش هر خیابان از طلاست» را می خواندم، در صفحات ابتدایی آن به این جملات برخورد کردم: «تاریخ متعلق به کسانی است که در زندگی هدف دارند. آرزوها، اهداف، آمال­ و امیدها، قدرت­هایی هستند که با آنها می­توان جهان را متحول ساخت». از آن تاریخ بیست سال گذشته در این راه مجموعه ای به نام آمیتیس با هدف تبدیل به یک هلدینگ برای ارائه خدمات بهتر تاسیس شد و همچنان مسیر خود را به سوی هدف با قدرت ادامه می­دهد. مهم نبود و نیست چه اتفاقات و بحران هایی از سر گذشته و خواهد گذشت، مهم این است که ما به عنوان گروه آمیتیس هدفی داریم و با تلاش شبانه روزی، اتحاد و استفاده از توان فکری و خلاقیت های بالفعل شده، راه خود را باز می کنیم.

امروزه در شرایط پیچیده جهان کسب و کار، رشد و توسعه سریع فناوری، عدم ثبات محیط بازار، ظهور بنگاه­های اقتصادی کوچک و بزرگ و سعی آن­ها برای کسب سهم بیشتر از بازار تحت هر شرایطی، نیاز به استقرار حوزه های میان رشته ای و صدها دلیل دیگر سبب شده تا گروه­های مختلفی در قالب یک شرکت مادر یعنی هلدینگ درهم ادغام شوند و یا یک مجموعه برای پوشش نیازهای خود با استفاده از امکانات موجود به این صورت خود را گسترش دهد.

مجموعه آمیتیس سعی در تبدیل شدن به یک قطب هوشمند را داشته و باور دارد که هر چیزی قابلیت انجام را دارد به شرطی که آن را ناممکن ندانست و تصور نمود و با فکر و خلاقیت آن را به مرحله اجرا در آورد. در حال حاضر ادعایی بر بهترین بودن نداریم اما قطعا یکی از بهترین مجموعه ها در حوزه فعالیت خود هستیم و تلاش خود را جهت بهترین شدن همچنان ادامه خواهیم داد. معماری تنها یک رشته یا حوزه نیست، تنها طراحی نما یا دیزاین داخلی و حتی ساخت ساختمان نیست، معماری جریانی از زندگیست در تمامی ابعاد. جریانی که برای زندگی کردنش شجاعت لازم است تا زمینی بایر را تبدیل به شاهکاری مهندسی-معماری نمود.

گروه آمیتیس اعم از سهامداران و کارکنان و تمامی شرکت­های زیرمجموعه آن، همچون یک خانواده و بر اساس اصول اعتماد، صداقت، همبستگی و اتحاد در کنار یکدیگر با هدف ایجاد بهترین ها قدم برخواهند داشت. بزرگترین هدف ما رضایت مشتریان با تمامی آنچه در ذهن دارند می­باشد. استفاده از نیروهای خلاق و با استعداد و متخصصین باتجربه به ما جرات این کلام را داده است که برای گروه آمیتیس هیچ ناممکنی وجود ندارد.

و در آخر باید این نکته را نیز اضافه نمود که به راستی سنگفرش هر خیابان از طلاست فقط لازم است کمی عمیقتر نگاه کرد.

هیچ رویایی ناممکن نیست!

تنها تصور کن