گروه آمتیس و دپارتمان ها

گروه مهندسین مشاور توسعه راهبردسازان آمیتیس از سال 88 تاسیس و با محوریت پنج دپارتمان فعالیت خود را در حوزه معماری آغاز نموده است. این مجموعه رسالت خود را ارائه خدمات تخصصی در سطوح مختلف ساختمان سازی، از اولین مرحله یعنی متر ­و برآورد زمین و ارائه پلان، تا آخرین مرحله یعنی چیدمان و حتی ساخت اکسسوری­های لوکس مورد نیاز مشتری قرار داده است. این گروه با در نظر گرفتن شعار خود که:

هیچ رویایی ناممکن نیست !

تنها، تصور کن

مفتخر است که با ایده های نو و با سرمایه اصلی خود یعنی جمعی از معماران، مهندسین و متخصصین اجرایی برجسته در خدمت مشتریان خود باشد.

آیدا خلیلی

بنیان گذار و مدیر عامل

مدیر دپارتمان تحقیق و توسعه

دپارتمان تحقیق و توسعه

رکود و ثبات همچون مردابی است که تمامی خلاقیت و استعدادهای درونی یک سیستم را در خود می­بلعد لذا یکی از اساسی­ترین اهداف این مجموعه آشنایی با جدیدترین و بروزترین تکنولوژی­های ساخت و معماری در جهان و برقراری ارتباط و تبادل اندیشه و تخصص با فعالان این حوزه در فضای بین­المللی می ­باشد. شرکت در مناقضات داخلی و خارجی نیز از فعالیت­های این دپارتمان است.

لذا در این دپارتمان، گروه آمیتیس در راستای توسعه خود و ارائه کامل­تر پکیج خدمات به مشتریان خود از چندی پیش وارد حوزه طراحی، ساخت و تولید محصولات آلومینیومی به خصوص درب و پنجره ترمال بریک آلومینیومی و نماهای کرتین وال شده است. علت انتخاب این تصمیم نیز تاثیر این محصولات در نمای خارجی و داخلی یک ساختمان بود که به عنوان یگ گروه مهندسی مشاور معماری داشتن این قابلیت بزرگ می تواند خیال مشتریان را از بابت اتمام هرچه زیباتر بنای خود آسوده کند.

آمیتیس با تلاش فوق العاده توانست در زمان اندک، بستر دانش فنی-مهندسی برای طراحی از قبیل تهیه و آموزش نرم افزارهای مورد نیاز همچون iwindoor و orgadata، استفاده از متخصصین برجسته با سابقه کار بیش از 15 سال در این حوزه و ایجاد زیرساخت­های کارگاهی تولید این محصولات با برند آمیتیس، استقرار سیستم فروش مدرن بر پایه مشتری مداری و رضایت مشتری و جمع آوری گروه مجرب و متعهد اجرایی را ایجاد نماید.

شهریار اردبیلی

کارشناس سیستم های الکترونیک و هوشمند

دپارتمان نظارت

مسلم است که در دنیای مدرن امروزی هیچ فعالیت بزرگ و مستمری بدون همکاری تیم­های مختلف، صورت نمی­پذیرد، لذا جهت ارایه بهترین خروجی در هر سطح و مرحله از فعالیت­های طراحی و اجرایی، دپارتمان نظارت با کنترل و ارزیابی پروژه توسط مهندسین و متخصصین مربوطه در مدت زمان اجرای پروژه و تعامل مستمر با کارفرما تلاش می نماید که بهترین کیفیت مورد نظر وی را فراهم نموده و به رویای وی تحقق بخشد.

هادی اثباتی

مدیر دپارتمان ساخت

دپارتمان ساخت

ساخت اکسسوری­های خاص، مدرن و لوکس با برند آمیتیس در محدوده فعالیت های این دپارتمان می­باشد که در حال حاضر تنها در برخی پروژه های خاص به صورت اختصاصی انجام شده است که از تجهیزات برقی لوکس همچون چراغ های روشنایی گرفته تا مبلمان داخلی، آیینه، لوازم حمام، کنسول و … را شامل می شود.

صدرا طهرانیان

مدیر دپارتمان اجراء

دپارتمان اجراء

مسئولیت تهیه نقشه های فاز دو و اجرایی طراحی­های انجام شده و تعامل با تمامی تیم های اجرایی و مدیریت آنها در حوزه وظایف این دپارتمان قرار دارد. انجام کلیه عملیات پیاده سازی و انتخاب تزئینات داخلی بطور مثال شیر آلات، سرامیک، مبلمان و هماهنگی با تیم­های خرید و نصب تجهیزات، نجاری، نقاشی، کاغذ دیواری، کناف، برقکاری، مبل کوبی، پرده و سایر موارد مورد نیاز توسط این دپارتمان انجام می­گیرد.

سولماز عسلی

عضو هیأت مدیره

مدیر دپارتمان طراحی

دپارتمان طراحی

هر پروژه طراحی با یک مفهوم آغاز می شود، مفهومی که اتصال اصلی آن نیاز ها و خواسته های مشتریان ما است، الویت نخست ما گوش فرا دادن به نیاز های مشتریان و سپس اعمال آنها در طراحی خلاقانه چرخه محیط و فضا می باشد. این دپارتمان مسئولیت طراحی و تهیه نقشه های فاز یک، مدل سازی و …را  بر عهده دارد که تاکنون پروژه های بسیاری را در زمینه های مختلف انجام داده است. عمده فعالیتهای این دپارتمان شامل موارد زیر می باشد:

  • طراحی سازه، متر­وبرآورد، محاسبه، تحلیل سایت و پروژه، تهیه نقشه و پلانهای مورد نظر، طراحی سه بعدی، تهیه نقشه های فاز یک و … .
  • معماری و دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف همچون ویلا، آپارتمان در متراژهای مختلف حتی فضاهای کوچک مسکونی، اداری، تجاری، درمانی، رستوران و کافه، استخر و…، طراحی نما در سبک­های مختلف، بازسازی و نوسازی ساختمان­ها با متدهای مختلف، هوشمندسازی وسناریو نویسی برای فضاهای داخلی و نمای ساختمان، معماری منظر و محوطه سازی و روف گاردن.
  • نورپردازی بر اساس کاربری محیط و زیباشناسی.
  • طراحی صنعتی.

تهیه نقشه های برق و مکانیک برای ساختمان و استقرار سیستم های نوین هوشمند امنیتی در فضاهای مختلف.

هیچ رویایی ناممکن نیست !

تنها، تصور کن