سیستم کشویی

نوع دیگری از پنجره ها، کشویی می­باشند که کاربردهای زیادی در ویلاها که نیاز به ابعاد بزرگ جهت داشتن چشم انداز بیشتر دارند، استفاده می­گردد که شامل پنجره­ های کشویی ساده و لیفت اند ­اسلاید می­باشد.

از مزیت­های پنجره های کشویی آمیتیس می­توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • گرفتن فضای کمتر هنگام باز و بسته شدن
  • ابعاد بزرگتر بارشوها
  • باز و بسته کردن راحت­تر

درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی Sliding

درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی Sliding

درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی Slidingاز دیگر انواع درب و پنجره آلومینیومی مدل کشویی می باشد.

در کشور ما از قدیم استفاده از درب و پنجره های آلومینیومی کشویی مرسوم بوده است.

شاید این مسئله باعث شده است تا هنوز عده ای از مصرف کنندگان حتی در پنجره آلومینیومی ترمال بریک به دنبال استفاده از نوع کشویی آن هستند.

شاید علت این امر کاربری آسان این نوع پنجره هاست.

در پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی لنگه بازشو در موازات لنگه فیکس حرکت خواهد کرد و فضایی را در ساختمان اشغال نخواهد کرد.

اما می بایست به این مسئله اشاره کرد که پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی نسبت به نوع لولایی آن از آب بندی و هوابندی ضعیف تری برخوردار است.

همچنین در نقاطی که میزان صدای آزاردهنده ای وجود دارد استفاده از پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی پیشنهاد نمی شود.

همچنین شما برای نظافت شیشه لنگه بازشو دچار مشکل خواهید شد.

در پنجره کشویی می بایست با محاسبه دقیق، میزان وزن وارده به پروفیل محاسبه شده و متناسب با ارتفاع و عرض پنجره ترمال بریک کشویی یراق انتخاب گردد.

درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک لیفت اسلاید Lift & Slide

درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک لیفت اسلاید Lift & Slide

به قطعیت می توان گفت که یکی از انواع کامل ترین درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک که می تواند کلیه خواسته های شما را پاسخگو باشد نوع لیفت اسلاید آن است.تحمل وزن بالا، ابعاد بزرگ شیشه، کاربری بسیار اسان و عدم اشغال فضا، آب بندی و هوابندی کامل را می توان در پنجره آلومینیومی ترمال بریک لیفت اسلاید مشاهده کرد. پنجره آلومینیومی ترمال بریک لیفت اسلاید نسبت به سایر انواع پنجره های آلومینیومی دارای هندسه و ضخامت بیشتری است. پنجره ترمال بریک لیفت اسلاید قادر است وزن لنگه بازشو را تا میزان ۴۰۰ کیلوگرم تحمل نماید.در این پنجره شما قادر خواهید بود لنگه بازشو به ارتفاع و عرض ۳ متر طراحی کنید و با آسانی لنگه بازشو را باز و بسته نمایید.در پنجره آلومینیومی ترمال بریک لیفت اسلاید پس از جابجایی دستگیره پنجره به اندازه ۵ میلیمتر بر روی فریم لنگه بلند خواهد شد سپس در موازات قسمت فیکس حرکت خواهد کرد.همچنین شما قادر خواهید بود پنجره را در حالت سه ریل (سه قسمت) تولید کرده که در نتیجه آن سه قسمت لنگه های پنجره در یک سمت پنجره به موازات بر روی هم قرار بگیرند. شما در این حالت 3/2 فضای پنجره را ورودی مفید خواهید داشت. پنجره ترمال بریک لیفت اسلاید با توجه به وزن زیاد پروفیل، ارتفاع و عرض بازشوتا ۳ متر، وزن شیشه دوجداره یا سه جداره فشار و نیروی بسیار زیادی بر روی یراق ایجاد خواهد کرد.پس نتیجه میگیریم که فشار وارده بر روی یراق پنجره ترمال بریک لیفت اسلاید بسیار زیاد است و باید با کارشناسی درست و صحیح یراقی انتخاب کرد که در عین مهار و ساپورت وزن وارده بتواند به راحتی و با کمترین اعمال فشار فیزیکی، لنگه بازشو پنجره ترمال بریک لیفت اسلاید را باز و بسته و جابجا کند.شما در انواع پنجره های ترمال بریک از جمله پنجره ترمال بریک فولکس واگنی، لولایی و یا کشویی قادر نخواهید بود ابعاد بسیار بزرگ را اجرا نمایید، در نتیجه پروفیل آلومینیومی پنجره ترمال بریک لیفت اسلاید می بایست از نظر هندسه و مقاومت در برابر فشار نیروهای وارده متفاوت باشد.پنجره ترمال بریک لیفت اسلاید می تواند به انواع تک لنگه بازشو، ۲لنگه بازشو، ۲لنگه بازشو فرانسوی بر روی فریم های ۲ یا ۳ ریل اجرا شود.

هیچ رویایی ناممکن نیست !

تنها، تصور کن