11
ژانویه

بهترین نوع بازشو پنجره های دو جداره برای جلوگیری از اتلاف انرژی کدام است.

امروزه زیبایی ساختمان ها علاوه بر نوع نمای آن بیشتر به خاطر پنجره هایی است که بر روی آن کار می شود. با تولید انواع پنجره در طرح ها و متریال های مختلف جایی زیادی برای صحبت در انواع پنجره ها وجود دارد. بهترین نوع بازشو پنجره های دو جداره موضوعی است که در این مقاله درباره آن صحبت خواهیم نمود.

پنجره های دو جداره وکاربرد آن

در دنیای امروز استفاده از پنجره های دو جداره به غیر بحث هدر رفت انرژی برای مسائل مختلفی در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. با پیشرفت در تولید محصولات ساختمانی و کارایی بسیار بالایی این محصولات هر روزه بر مصرف کنندگان این محصولات اضافه می شود. یکی از پر کاربردترین محصولات در ساختمان سازی پنجره های دو جداره است.  این نوع پنجره ها در بحث زیبایی نمای ساختمان و جلوگیری از هدر رفت انرژی به ساکنان این ساختمان ها کمک زیادی می کنند. پنجره های دو جداره در طرح های مختلفی تولید می شوند و به شکل های گوناگونی نیز باز و بسته می شوند. در این قسمت به بهترین نوع بازشو پنجره های دو جداره می پردازیم.

بهترین نوع بازشو پنجره های دو جداره

همانگونه که گفته شده در دنیای امروز استفاده از پنجره های دو جداره بسیار پر طرفدار شده است. این پنجره ها به طرح های مختلفی ساخته می شوند. اما در این که بهترین نوع  باز شو پنجره دو جداره  کدام است. باید ابتدا بدانید که این پنجره ها به چند روش باز می شوند.

بهترین نوع بازشو پنجره های دو جدارهپنجره دو جداره ثابت

این نوع در میان مصرف کنندگان دارای محبوبیت زیادی است. به دلیل ثابت بودن این نوع بازده آن در ساختمان بسیار بالا است. به سادگی نصب می شوند و به سادگی می توان آن را عایق بندی صوتی و حرارتی نمود. همچنین این نوع در برابر نفوذ گرد و غبار به داخل ساختمان نیز عایق بسیار خوبی است. اما زمانی که صحبت از باز و بسته کردن پنجره در میان باشد، این نوع پنجره دو جداره اصلا برای ساختمان مناسب نیست. زیرا نمی توان آن را باز نمود.

پنجره دو جداره تک حالته

اگر ساختمان شما رو به فضای سبز و یا حیاط منزل باز می شود، این نوع بهترین نوع بازشو پنجره دو جداره است که شما می توانید در ساختمان خود از آن استفاده نمایید. این نوع نسبت به نوع قبلی دارای کیفیت بیشتر است و از نظر قیمت هم  بهترین نوع باز شو پنجره های دو جداره است. مزیت این نوع پنجره در این است که به سادگی به پنجره دو جداره دو حالته تبدیل می شود.

بهترین نوع بازشو پنجره های دو جدارهبهترین نوع باز شو پنجره های دو جداره در نوع دو حالته

این نوع پنجره دارای کیفیت و زیبایی خاصی است در دو حالت افقی و عمودی به سادگی باز و بسته می شود. مزیت اصلی این نوع در این است که فقط با یک دستگیره شما می توانید پنجره خود را در دو حالت باز و بسته نمایید. ایمنی در این نوع بسیار بالا و هدر رفت انرژی هم بسیار پایین است.

یراق آلات در بهترین نوع بازشو پنجره های دو جداره تک حالته  از نوع بسیار مقاوم و پیشرفته است.

پنجره دو جداره سایبانی

این نوع که کاربرد فراوانی در سرویس های بهداشتی و حمام، نورگیر و یا راه پله دارد. نوع دیگری از پنجره دو جداره است. بر روی یک محور باز و بسته می شود. اما این شما هستید که می توانید انتخاب کنید که از بالا و یا پایین و یا به سمت خارج باز شود.

بهترین نوع بازشو پنجره های دو جدارهپنجره دو جداره آکاردئونی بهترین نوع بازشو پنجره های دو جداره

زمانی که ساختمان شما فضای زیادی برای محل قرار گرفتن پنجره داشته باشد، از این مدل پنجره دو جداره می توان استفاده نمود. مزیت اصلی این نوع در زیبایی منحصر بفرد آن است و شما می توانید نمایی بسیار زیبا و چشم نواز از مناظر اطراف داشته باشید.

بهترین نوع بازشو پنجره های دو جدارهپنجره دو جداره دو لنگه بازشو فرانسوی

اگر چه بسیاری از افراد تصور می نمایند این نوع پنجره عایق خوبی در برابر اتلاف انرژی نیست اما این یک تصور کاملا اشتباه است. عایق بندی این پنجره دو جداره به گونه ای است کاملا از اتلاف انرژی جلوگیری می نماید. مزیت این نوع در آن است که به سادگی می توان انواع مدل های پنجره را بر روی آن اجرا نمود.

پنجره دو جداره فولکس واگنی

قیمت پنجره دو جداره در این نوع بسیار بیشتر از انواع دیگر است. این نوع روری ریل 45 درجه باز و بسته می شود. با استفاده از این نوع شما بهترین نوع بازشو پنجره های دو جداره  را در ساختمان خود خواهید داشت. اتلاف انرژی در این مدل بسیار پایین و زیبایی آن بسیار زیاد است.

بهترین نوع بازشو پنجره های دو جدارهاگر برای انتخاب بهترین نوع بازشو پنجره های دو جداره برای ساختمان خود دچار تردید هستید می توانید به سایت ما مراجعه و از انواع محصولات ما در این سایت دیدن فرمایید. مشاوران ما در سایت آمداه پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند.